top of page
O NÁS

V našem fitness centru BOMTON Power Concept provozujeme cvičení na šesti špičkových přístrojích Power Plate® MY7™. Přijďte si vytvarovat svou postavu na našich individuálních či skupinových lekcích pod vedením zkušeného trenéra.
 

Power Plate je známý díky své inovativní 3D vibrační technologii, která stimuluje svalová vlákna, která běžně nejsou ovlivnitelná tradičním tréninkem. Tato metoda je známá jako "Acceleration Training". Cvičením na Power Plate zapojujete až 95% svalových vláken, což znamená, že čas potřebný k dosažení výsledků se zkracuje. To vše bez nadměrného zatěžování kloubů.
 

Naším cílem je, abyste dosáhli svých cílů efektivně a rychle. Přijďte se přesvědčit o výhodách Power Plate a nechte našeho trenéra vytvořit program, který bude odpovídat vašim potřebám.

BOMTON KONCEPT

BOMTON studio bylo v roce 1995 prvním luxusním salonem v Praze a díky zcela ojedinělému přístupu patří jeho služby i po téměř třech dekádách k absolutní špičce. Značka BOMTON staví na rozvoji a kontinuitě precizního řemesla. Na spolupráci profesionálů, kteří v pracovním, tvůrčím i vzdělávacím dialogu nepřetržitě posouvají hranice. Mimořádný soutěžní projekt Bomton Cup, pokračující jako soutěž AICHI, objevil napříč oborem bezpočet talentů a značka Bomton byla startovním prostorem řady současných kadeřnických hvězd. Všem nadále poskytuje podporu v růstu prostřednictvím respektované nezávislé Bomton akademie. Ta stojí od roku 2011 v čele moderních oborových vzdělávacích platforem a je garantem profesionality i kolegiality. Roky vývoje definovaly nabídku služeb BOMTON do pěti kategorií, jejichž společným jmenovatelem je krása. BOMTON studio s maximálním odborným zázemím pro péči o vlasy. BOMTON clinic soustředěnou na decentní a efektivní dermatologické zákroky pro náročnou klientelu. BOMTON Power Concept, ojedinělé a vysoce efektivní fitness specializované na tvarování postavy. BOMTON beauty obchod vyhledávající značky pro nezbytný finiš v péči o vlasy, v čele se švédskou značkou Sachajuan a divizí určenou výhradně profesionálům, BOMTON academy.

bottom of page